برند امپلاتون

فیلـتر

نمایش دادن همه 9 نتیجه

شاید اگر 10 سال پیش در مورد چین صحبت می‌کردیم سریعا واژه محصولات بی کیفیت در ذهن شما یادآور می‌شد. اما اکنون این کشور با افزایش کیفیت محصولات خود توانسته با عرضه نمودن محصولاتی با کیفیت بسیار بالا بتواند بعد از گذشت چندین سال اعتماد مشتریان را از تمام نقاط جهان به خود جذب نماید.

اگر بخواهیم مثالی بزنیم می‌توان گفت که در چند سال گذشته کدام یک از ایرانیان یا افراد دیگر با برند شیائومی آشنایی داشتند؟ اما اکنون با تغییر سیاست‌های شرکت‌های چینی حال دیگر نمی‌توان به این کشور لقب محصولات بی‌کیفیت را داد.

در چند سال اخیر کشور چین با توسعه و رشد لوازم و محصولات خود توانسته تا سهم بزرگی از بازار جهان را بدست بیاورد. برای مثال شرکت‌های بسیاری وجود دارند که شاید تا چند سال پیش نام هیچکدام را نشنیده بودید ولی اکنون توانسته‌اند تا با محصولات با کیفیت خود جایگاه مهمی را در بازار کشورهای جهان کسب نمایند.

از جمله این شرکت‌های با کیفیت چینی می‌توان به شیائومی، هوآوی، هایلو، مایدیا، حایر، هاسنس، اسکای ورث و… اشاره نمود.

یکی دیگر از شرکت‌هایی که به تازگی توانسته تا در رده بالای شرکت‌های کشور چین قرار بگیرد برند امپلاتون (Mplatoon) می‌باشد.

این برند چینی به تازگی فعالیت خود را آغاز نموده و در مدت زمان اندکی به واسطه محصولات با کیفیت خود توانست تا به راحتی محصولات خود را در دنیا عرضه نماید.

این برند درجه یک در زمینه‌های متفاوتی از جمله لوازم دیجیتالی، آرایشی و بهداشتی و… فعالیت کرده و توانسته با محصولات خود جایگاه ویژه‌ای را بین مردم و کشورهای جهان بدست بیاورد.

حال ما مفتخر هستیم که در حال حاضر نمایندگی معتبر و رسمی این شرکت در ایران بوده و محصولات با کیفیت شرکت امپلاتون را با گارانتی و ضمانت یکساله به صورت کاملا مستقیم و با قیمت رقابتی در ایران ارائه می‌دهیم. محصولات شرکت امپلاتون به حدی از کیفیت بالا برخوردار هستند که در خارج از کشور توسط نمایندگی‌های معتبر این شرکت با ارائه ضمانت و گارانتی ده ساله به فروش می‌رسند.

متاسفانه تا به حال این برند با کیفیت و درجه یک در ایران نمایندگی نداشته است ولی تراویلیون با افتخار از اینک به بعد نمایندگی رسمی این شرکت را با ارائه گارانتی تا 12 ماه به شما ارائه داده تا بدون هیچگونه نگرانی و با ضمانت کامل از این محصول استفاده نمایید.

اطلاعات بیشتر ...