برند نورمس

فیلـتر

نمایش دادن همه 12 نتیجه

معرفی برند لوازم هوشمند نورمس

برند نورمس یکی از برند‌های محبوب در زمینه تولید لوازم و محصولات هوشمند در بین کشورهای اروپایی و آسیایی است.

این شرکت فنلاندی نام خود را از شهری در کشور فنلاند با نام نورمس گرفته است.

شرکت نورمس در ابتدا جهت بومی سازی لوازم هوشمند در کشورهای اروپایی تاسیس شد. بعد از گذشت مدتی با محصولات با کیفیتی که این شرکت عرضه نمود توانست سریعا محبوبیت بالایی را در تمامی کشورهای اروپایی کسب و محصولات خود را در این کشورها عرضه نماید.

بعد از گذشت مدتی این شرکت در سال 2019 فعالیت و عرضه محصولات خود را در کشورهای آسیایی شروع نمود. کیفیت بالای محصولات نورمس باعث شد تا دوباره شرکت نورمس بتواند در مدت اندکی در بین کشورهای آسیایی محبوبیت بالایی پیدا کرده و جایگاه ویژه‌ای را در بین این کشورها برای خود کسب نماید.

نورمس در ساخت محصولات خود تمام نیازهای کاربران و مصرف کنندگان را در نظر گرفته و در نهایت محصولی همه کاره را برای رنج وسیعی از مصرف کنندگان عرضه می‌نماید.

استانداردهای محصولات برند نورمس

همچنین لازم به ذکر است که شرکت نورمس در طراحی محصولات خود بروزترین استانداردهای روز دنیا را در نظر گرفته و محصولی مطابق با گواهی و استانداردهای جهانی را به بازار عرضه می‌کند.

  • طراحی محصولات برند نورمس تماما از استانداردهای ارگونومیک پیروی کرده و باعث می‌شود تا به راحتی بدون هیچگونه حس خستگی یا آزار و اذیت بتوانید به طور مداوم و طولانی از محصولات این شرکت استفاده نمایید.
  • نورمس محصولات خود را مطابق با گواهی‌های سری IP عرضه می‌نماید. به عبارتی محصولات نورمس دارای مقاومت بالایی در برابر آب بوده و جلوی هرگونه نفوذ آب و گرد و غبار را به داخل قطعات خواهد گرفت.
  • تراشه‌های استفاده شده در محصولات این شرکت از با کیفیت‌ترین و دقیق‌ترین قطعات استفاده شده تا بتوانید بالاترین کارایی را از محصولات این شرکت اخذ نمایید.

انواع محصولات

از سری محصولاتی که این شرکت به بازار عرضه کرده است می‌توان به محصولات زیر اشاره نمود :

  1. هدست‌ها
  2. ساعت‌های هوشمند

قابلیت های ساعت های هوشمند :

  • ساعت‌های هوشمند این شرکت قطعاتی بسیار دقیق داشته و توانایی اندازه گیری بالایی را به طور 24 ساعته بدون افت کیفیت در خدمت شما قرار می‌دهند.
  • همچنین ساعت‌های هوشمند نورمس با توجه به نیاز کاربران ساخته شده که می‌تواند با ویژگی‌های خود رنج وسیعی از مصرف کنندگان را برطرف سازد.
  • ساعت‌های هوشمند این شرکت قادر به اندازه گیری وضعیت سلامتی شما به طور 24 ساعته با حسگرهایی همچون شمارشگر ضربان قلب، فشار خون، سطح اکسیژن خون، قدم شمار و… می‌باشند که می‌توان از آن برای مواردی چون استفاده ورزشی، روزمره، رسمی، پایش سلامتی و… استفاده نمود.

ویژگی هدست های نورمس

  • همچنین هدست‌های این شرکت همچون دیگر محصولات شرکت نورمس با قطعاتی بسیار با کیفیت تولید شده است تا بتواند صدایی متفاوت و با کیفیت بالا را به کاربران خود ارائه دهد.
  • هدست‌های شرکت نورمس دارای پیشرفته‌ترین سیستم‌های نویز گیر بوده و توانایی خلق صدایی واضح برای مکالمات شما را دارا می‌باشد.

لازم به ذکر است که شرکت نورمس همیشه در تولید محصولات خود از آخرین فناوری و تکنولوژی‌های روز جهان استفاده نموده که این امکان را به شما می‌دهد تا بیشترین بازدهی و عملکرد را از محصولات این شرکت کسب نمایید.

اطلاعات بیشتر ...